Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подскажите какие файлы входят в стандартный слайдер


sweb27

Recommended Posts

Здравствуйте, есть интерес поиграться с тандартным слайдером, дабы создать чтонибудь поинтереснее.

Короче хочу сделать несколько других вариантов слайдера, но, для этого неоходим перечень стандартных файлов, которые входят в него, чтобы можно было их править.

Кто то конечно может меня назвать лентяем, ведь можно самому все найти, но, это время, а я непрочь его немного с экономить на поиски всех фаломв стандартого слайдера в тысячах файлах движка..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте, есть интерес поиграться с тандартным слайдером, дабы создать чтонибудь поинтереснее.

Короче хочу сделать несколько других вариантов слайдера, но, для этого неоходим перечень стандартных файлов, которые входят в него, чтобы можно было их править.

Кто то конечно может меня назвать лентяем, ведь можно самому все найти, но, это время, а я непрочь его немного с экономить на поиски всех фаломв стандартого слайдера в тысячах файлах движка..

Ну правильно, пусть другие тратят своё время и для тебя поищут, а потом на блюдечке преподнесут - другим ведь времени не жалко.

А некоторые наверное и по памяти помнят все файлы слайдера...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.