Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[РЕШЕНО] HTML-Теги H1 и Title в категории у шаблона к Opencart


Recommended Posts

Здравствуйте! У меня стоит OcStore 1.5.3.1 и шаблон для Opencart 1.5.3.1 с Themeforest, т.е. он для оригинального Opencart. Все небольшие ньюансы по совместимости я решил, кроме одного. HTML-Теги H1 и Title которые добавлены в OcStore по сравнению с обычным Opencart, почему то не работают для категорий магазина. Для товара теги работают и видны для поисковика, а вот для категорий не почему то не выводятся, т.е. в админке они есть и заполняются, но в самом магазине не выводятся.

Подскажите пожалуйста, что нужно дописать или убрать в шаблоне для Opencart 1.5.3.1 чтобы теги в категориях заработали.

Заранее благодарен за помощь!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 months later...

Тоже столкнулся. Если еще актуально - в /catalog/controller/product/category.php меняешь

$this->data['heading_title'] = $category_info['name'];
на
$this->data['heading_title'] = $category_info['seo_h1'];
  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Тоже столкнулся. Если еще актуально - в /catalog/controller/product/category.php меняешь

$this->data['heading_title'] = $category_info['name']; на $this->data['heading_title'] = $category_info['seo_h1'];

А зачем если для выведения специального титла, а не имени категории есть поле Html title при редактировании категории.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
  • 8 months later...

А мне помогло вот что:
В файле: /catalog/controller/product/category.php меняем, но по другому:

$this->document->setTitle($category_info['name']);

на 

$this->document->setTitle($category_info['seo_title']);

а также:

$this->data['heading_title'] = $category_info['name'];

 на 

$this->data['heading_title'] = $category_info['seo_h1'];
Змінено користувачем tim21701
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.