Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Изменить внешней вид блока с Новостями


vitochka

Recommended Posts

Помогите, пожалуйста, неопытному. Нужно изменить внешний вид блока с новостями ocStore 2.3.0.2.2, что выводится на главной странице. Какой файл отвичает за внешний вид уривка Новости?  Меня интересует не вся страница с новосстью, а именно блок з уривком новости.

Змінено користувачем vitochka
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А каким модулем "новостей" вы пользуетесь?
В opencart нету штатных новостей

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, SiteMix сказал:

И что такое "уривк"?

Я неправиль выразилася. Урывок - украинское слово. Я имела в веду - название новости или статии, фрагмент текста, три точки и кнопка читать дальше. 

Без имени-1.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


8 часов назад, markimax сказал:

А каким модулем "новостей" вы пользуетесь?
В opencart нету штатных новостей

Я не знаю каким модулем новостей я пользуюсь :( Как мне узнать каким модулем я пользуюсь?

Без имени-2.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Все разобралась. Файл отвечающий за внешний вид модуля Новости находится так где и должен находится catalog\view\theme\default\template\extension\module\new.tpl  Я его не увидела сначала :( Друзья, спасибо, что пытались помочь :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.