Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Благодарность автору. Модуль, как и обещали, делает своё дело "одной кнопочкой". Ручками такое прописывать на тысячах товаров - даже представлять неохота. Подскажите, плиз, значение настроек text_duplicate_order и ему подобных. И, security code - это для cron?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26 минут назад, vh7 сказал:

Благодарность автору. Модуль, как и обещали, делает своё дело "одной кнопочкой". Ручками такое прописывать на тысячах товаров - даже представлять неохота. Подскажите, плиз, значение настроек text_duplicate_order и ему подобных. И, security code - это для cron?

спрашивайте там где покупали

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 година назад, chukcha сказав:

спрашивайте там где покупали

Прошу прощения. Я просто тут новенький, думал, что раз ссылок никаких не указываю, то ничего страшного. Оказалось "низя"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Добрый день. Подскажите пожалуйста по такому вопросу. Установил на сайт (OcStore 3) модуль SEO мультиязык. Теперь ссылки имеют вид:

my-syte.com - укр язык (по умолчанию)
my-syte.com/ru - рус язык

 

Также и с категориями и с товарами:
my-syte.com/tovar01 - укр язык (по умолчанию)
my-syte.com/ru/tovar01 - рус язык

 

Вопрос:! С помощью Вашего модуля я смогу пакетно сделать в товаре одинаковые ЧПУ в SEO URL в разных языках? Например, чтобы с украинского названия товара преобразовывалось в ЧПУ и вставлялось в оба SEO URL (укр и рус). И также работает-ли модуль с мультимагазином?  

image.png

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 months later...
4 минуты назад, Childinov сказал:

Здравствуйте. Работает ли Ваш модуль на Opencart Version 3.0.3.8 (rs.1) Русская Сборка?

Да, конечно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 10 months later...
30.08.2022 в 13:52, DomovoyUA сказал:

Доброго дня. А як прописати в Cron, щоб модуль автоматично обробляв посилання, наприклад, раз на добу?

пишіть  до ПМ

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 11 months later...

Доброго дня. Підскажіть. На сайті дві мови. Потрібна генерація по крону лише для однієї мови (заповнення url, якщо выстутній), а на іншій мові, щоб URL залишався пустим. Можливо це зробити з вашим модулем?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 6 months later...

Добрий день! При натисканні кнопки "Старт" в генераторі URL, шкала прогресу зупиняється на 1% і висить так постійно, а посилання не оновлюються. Пробував і з галочкою на "Перезаписувати існуючі", і без неї. Підкажіть, будь ласка, як я можу вирішити цю проблему?

image.png.40f287fa1961305b89f7530026ce8d28.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.