Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Общий порядок установки шаблонов


Recommended Posts

Подскажите общий порядок установки шаблонов. Хотел установить вот этот:

http://octemplates.ru/?theme=default5

Имею: версия 0.1.4, браузер FireFox, VDS

Не получилось, выдаёт ошибку: Error: Could not load template /home/valer/data/www/konserva.ru/catalog/view/theme/default/template/module/cart.tpl!

Структура ZIPа такая: Byzantium.zip

Byzantium

Byzantium

upload

catalog

view

javascript

theme

Распаковал последние 2 папки на сервере в папку "view" - запустил - ошибка! Может надо как-то через админ.панель?

Шаблон я взял здесь же в "Дополнениях".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вообщем, как в поговорке: спасение утопающего - дело рук самого утопающего...Шаблон я установил. Но, для всех кто захочет повторить подвиг - в шаблоне небольшая ошибка. Не появляется фон у заголовка "Последние товары". Исправляется следующей редакцией файла stylesheet.css.Находим строку: #content .top h1 {и меняем на строку: #content .top h1, .heading {а эти строки удаляем!!!:.heading { ..... ......}Всё! Пользуйтесь!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.