Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как убрать баннеры?


Recommended Posts

  • 3 months later...

Ссылку на сайт!)))))

Тем паче что их нужно отключить ещё и в разделе Модули!

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

На сайте еще нечего смотреть, копия последней версии ocStore v1.5.3.1

Для читающих тему посмотрите еще здесь: https://opencartforum.com/topic/7595-%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BE-slideshow-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B5%D1%80%D1%8B/page__hl__%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B5%D1%80%D1%8B__fromsearch__1

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хорошо! Прячьте и дальше свой сайт! Я лишь хотел помочь.Сложно определить гадая на кофейной гуще,что именно Вы имеете в виду! Удачи)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Хорошо! Прячьте и дальше свой сайт! Я лишь хотел помочь.Сложно определить гадая на кофейной гуще,что именно Вы имеете в виду! Удачи)

После размещения на форуме возможна индексация страниц сайта роботом, чего не хотелось бы, т.к. не готов контент.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


После размещения на форуме возможна индексация страниц сайта роботом, чего не хотелось бы, т.к. не готов контент.

Не хошь ПАЛИТЬ САЙТ = Обратись в личку кто просит АДРЕС САЙТа.... ПИПЕЦ....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.