Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Блок информация в шапке


Recommended Posts

Товарищи, привет!

По советам с форума мне наконец удалось перенести блок информации в шапку сайта. Правда у меня поехал дизайн.

Может кто знает как подправить поехавшее меню?

Как их уровнять?

Буду очень признательна за помощь, так как сама на это убила несколько часов, но бестолку.

Заранее благодарю!

post-19216-0-75622100-1342184287_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Товарищи, привет!

По советам с форума мне наконец удалось перенести блок информации в шапку сайта. Правда у меня поехал дизайн.

Может кто знает как подправить поехавшее меню?

Как их уровнять?

Буду очень признательна за помощь, так как сама на это убила несколько часов, но бестолку.

Заранее благодарю!

Дайте ссылку на сайт, по картинке сложно определить в чем проблема.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да я все тестирую на денвере... Сегодня еще немножко голову поломаю, чтобы попробовать восстановить. Если совсем не получится, буду подбробно описывать и полный скрин.

Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Товарищи, привет!

не моу разобраться вот уже второй день, перерыл поиском весь форум и не нашел, собсно проблем в том, что блок "Информация" из футера куда-то пропал и вернуть его я не могу.. как быть, подскажите. Может где в админке нуно прикрутить, мож в самом шаблоне что исправить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.