Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Исщу модуль: Оповестить о наличии (поступлении товара)


siniy

Recommended Posts

Исщу модуль: Оповестить о наличии (Поступлении товара в магазин).

Т.е. если товара нет в наличии, то на фронт пейдже в карточке товара есть сылка: оповестить о наличии, когда на нее кликнешь, то появляется форма, где посетитель оставляет свои данные Имя, mail (обязательное поле), комментарий.

В админке есть статистика каких товаров сколько людей ожидают и есть возможность оповесить их о посутплении в наличии через письмо (шаблон письма настраивается в админке так же)

Возможно еще какие-то функции... не знаю, но это основное...

Подскажите есть готовые решения для OpenCart 1.5.1.3 ?

ася 203-410-102

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Исщу модуль: Оповестить о наличии (Поступлении товара в магазин).

Т.е. если товара нет в наличии, то на фронт пейдже в карточке товара есть сылка: оповестить о наличии, когда на нее кликнешь, то появляется форма, где посетитель оставляет свои данные Имя, mail (обязательное поле), комментарий.

В админке есть статистика каких товаров сколько людей ожидают и есть возможность оповесить их о посутплении в наличии через письмо (шаблон письма настраивается в админке так же)

Возможно еще какие-то функции... не знаю, но это основное...

Подскажите есть готовые решения для OpenCart 1.5.1.3 ?

ася 203-410-102

http://forum.opencart.ua/viewtopic.php?f=5&t=377

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 8 months later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.