Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не работают бонусные баллы


Recommended Posts

День добрый, возникла проблема с бонусными баллами. Использую Opencart  2.3.0.2, функционал для работы с бонусными баллами стандартный. Установил значение полученных балов для товара, но в личном кабинете при покупке этого товара баллы не начисляются. Изменил статус заказа по умолчанию на "Завершен", тоже самое. В чем может быть проблема? Подскажите, пожалуйста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Баллы за заказ начисляются вручную администратором. Чтобы их начислить, необходимо, в АДМИН ПАНЕЛЕ перейти в ЗАКАЗЫ, далее ПРОСМОТРЕТЬ заказ. Вверху находим КОЛОНКУ ОПЦИИ. Далее (в этой же колонке) находим строку бонус. баллы и нажимаем на зеленый плюс. Все ГОТОВО.  Если плюс не активный, то заказ сдал не зарегистрированный покупатель или бонусных баллов на товар 0.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.