Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

VadimSEO

Новачок
  
  • Публікації

    2
  • З нами

  • Відвідування

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю відключений і не буде доступний широкому іншим користувачам

VadimSEO's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • One Month Later
  • Week One Done
  • Dedicated Rare
  • Conversation Starter

Recent Badges

0

Репутація

  1. Скажите, а есть в модуле возможность фильтровать и выставлять цены для групп пользователей? У нас просто на сайте 6 разных групп и чтобы не в каждом товаре вносить, хотелось бы сразу выбрать группу пользователей, основные фильтры, найти и прописать всем. Реальнно ли такое?
  2. Привет. У нас сайт по продаже кальянов , табака в Киеве. Сайт сейчас написан на php. Есть полноценная задача, а именно: Перенести весь сайт на opencart с сохранением товаров, категорий, урлов. ТЗ имеется. Доступы к FTP и БД будут. Также выгрузку программист может сделать товаров. Полное ТЗ - https://docs.google.com/document/d/1wPEqR7DjHEmY0z5SBZOS6S0lioBSBKV6fi5CcVUlFtw/edit?usp=sharing
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.