Jump to content

4kyta

Новичок
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Обычный

About 4kyta

 • Rank
  Новичок
 • Birthday 09/01/1989

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город:
  Lviv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  Модуль вигрузки UniXML Pro в XML форматі реально потрібна річ для кожного магазину. Існує багато окремих рішень для завантаження xml на різні площадки які: 1) Мають різний функціонал і навантажують сервер по різному (нагинають, провірено мною) 2) В сукупності коли їх всіх придбати, то вийде кругленька сума 3) Не дають якісної тех підтримки. Що я отримав з UniXML Pro ? 1) Широкий перелік готових рішень 2) Гнучкість налаштувань. Існують проблеми та задічі інтернет магазину які розробнику важко передбачити. Коли тобі потрібно щось нестандартне, то приходиться писати розробнику щоб доробив, змінив дещо і т.д. Не всі розробники на це мають час і не кожний цим хоче займатись, а ще гірше коли не хочуть міняти модуль під тебе так як потім виникнуть проблеми з його оновленням. У випадку з UniXML Pro Вже є готовий набір "форм та заготовок" через які можна реалізувати практично все. Цей модуль дасть вам все це що не дадуть всі інші модулі разом взяті. 3) Техпідтримка. Всі хто планує самостійно встановлювати модуль +, але рекомендую додатково при купівля модуля взяти послугу встанавлення та налаштування. Коштує смішні гроші, але рятує на 1000% Автор модуля Exploits заввжди готовий допомогти і відповідає на всі листи. ТЕХПІДТРИМКА НА ВИСОТІ, Модуль однозначно вартує своїх грошей.
  Про автора. Перед покупкою перечитав всі відгуки про продавця. Всі писали що продавець дуже швидко відповідає. Таке враження що Автор: Stealth421 постійно в мережі. Відповідає на льоту. Якщо є якісь проблеми, то їх можна вирішити дуже швидко. Про модуль. Купив з послугою встановлення. Розробник швидко зписався і приступив до встановлення. Модуль був встановлений за пару хвилин після покупки. Вартує своїх грошей. Проблеми та їх вирішення Після встановлення не весь функціонал працював так як були деякі несумісності зі сторонніми модулями та темою. Розробник дуже швидко вирішив це питання. Ставиться з розумінням до кожного листа. ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ. Вигляд модуля. Встановляли модуль на сайт з меблями та сантехнікою https://4kyta.com.ua/ Кому цікаво.
  Величезний + автору. Дуже швидка підтримка + швидка адаптація модуля під шаблон. Сказати що модуль зручний, це значить нічого не сказати. xprolance величезне тобі спасибі =)
  Шаблон дійсно класний. Використовую його вже на декількох сайтах. Автор шаблону завжди на звязку та готовий підказати та допомогти. Респект.
×

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.