Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нет товара в OpenCart


Darkneess

Recommended Posts

В общем взял я стандартный шаблон, чутка переделал его, после установил RedHelper (онлайн консультант), он показывает кто от куда пришел и по какому запросу, в общем на сайт заходили люди через поиск в контакте и попадали вот на такую ссылку http://мой домен/index.php?route=product/product&path=25&product_id=82 по которой товара нет, а на самом деле он есть и ссылка по другому выглядит, т.е люди которые приходили на сайт видели что товара нет и сваливали ??или же редхелпер искажает ссылки, так как я сам с контакта переходил и попадал сразу на товар, не пойму как все исправить=(( пользовался поиском на форуме нашел только темы про seo_pro.

Подскажите пожалуйста кому не сложно, уж очень понравился этот двиг на другой переходить не хочу

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


По твоей ссылке попадаешь на страничку с товаром Магнитные шары.У меня стоит Redhelper , никаких нареканий!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

По твоей ссылке попадаешь на страничку с товаром Магнитные шары.У меня стоит Redhelper , никаких нареканий!

странно вот ссылка http://xtreamsale.ru/index.php?route=product/product&path=25&product_id=82 и по ней я попадаю на товара нет

через редхелпер если там на нее нажать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.