Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не могу изменить фотер тпл


Recommended Posts

Не могу изменить фотер тпл, в журнале пишет такие ошибки 2017-12-20 13:05:10 - PHP Warning:  Missing argument 2 for Template::__construct(), called in /home/avtopart/storage/modification/system/engine/loader.php on line 119 and defined in /home/avtopart/storage/modification/system/library/template.php on line 24
Кэш обновлял нечего не меняется

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2017-12-20 14:46:01 - PHP Warning:  XSLTProcessor::importStylesheet(): xsltParseStylesheetProcess : empty stylesheet in /home/avtopart/public_html/catalog/controller/avtocatcom/index.php on line 51


2017-12-20 14:46:01 - PHP Warning:  XSLTProcessor::transformToXml(): No stylesheet associated to this object in /home/avtopart/public_html/catalog/controller/avtocatcom/index.php on line 52

 

 $proc->importStylesheet($xslDoc);

 $data['treeData'] = $proc->transformToXML($xmlDoc);

Вот новые ошибки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот как я сделал на локальном компьютере http://prntscr.com/hq51s8 только там фон еще старый ... www.avtoparts.by - тут можно посмотреть что получилось как я его закачал по фтп

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.