Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль для загрузки документов


aka75

Recommended Posts

Вечер добрый!!! Форумчане ,если кто сталкивался киньте ссылку на модуль , который заменит стандартный файловый (изображений) менеджер, что бы через него можно было закачивать pdf и другие расширения, а потом вставлять в текстовый редактор. Нужен на остор 2.3. На 1.5 есть , а на двойку что то ни как....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Тот который заменяет не знаю. Есть тот что работает отдельно на своей странице в разделе Система-Инструменты - Файловый менеджер.

filemanager_2.3.ocmod.zip

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Tom сказал:

Тот который заменяет не знаю. Есть тот что работает отдельно на своей странице в разделе Система-Инструменты - Файловый менеджер.

filemanager_2.3.ocmod.zip

Спасибо. Попробую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
В 01.12.2017 в 00:56, Tom сказал:

Тот который заменяет не знаю. Есть тот что работает отдельно на своей странице в разделе Система-Инструменты - Файловый менеджер.

filemanager_2.3.ocmod.zip

 

Требует:

Отсутствуют необходимые компоненты jQuery UI - selectable, draggable и droppable.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.