Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Fastorder Module


Izrajk

Recommended Posts

Добрый день,

 

У меня вопрос по всему известному модулю "Быстрый заказ". Настала необходимость, сделать такой же модуль по функционалу, но с другой формой отправки и только для карточки товара.

Конкретно "Быстрый заказ" от https://github.com/WhiskeyMan-Tau/fastorder.ocmod

Закопипастил все файлы и переименовал, дописал в controller/product/product.php 

$data['feedback'] = $this->load->controller('product/feedback', ['price'=>$data['price'],'product_name'=>$data['heading_title'], 'product_id'=>$data['product_id']]); 

И добавил в footer.tpl

<script>
  function showForm1(data){
    $.ajax({
      url: 'index.php?route=product/feedback/getForm',
      type: 'post',
      data: {product_name: data['product_name'], price: data['price'] ,product_id: data['product_id']},

      beforeSend: function() {
      },
      complete: function() {
      },
      success: function(result) {
        $('#feedback-form-container'+data['product_id']).html(result);
      },
      error: function(xhr, ajaxOptions, thrownError) {
        alert(thrownError + "\r\n" + xhr.statusText + "\r\n" + xhr.responseText);
      }
    });
};
</script>

Вот, что у меня в итоге получилось

fastorder.jpg.56b0332bb89942ec1bc2f3db29e174d2.jpg

Если присмотреться, но у меня форма раздвоилась (видно на скриншоте небольшой выступ с правой стороны). После того как я кликаю по этому выступу появляется моя форма. 

fastorder_1.jpg.c0ffbd8b6a05ac5768385cdd54cccdd5.jpg

В карточке товара есть кнопка "Быстрый заказ" и кнопка "Нашли дешевле".

При нажатии на кнопку, что я добавил ("Нашли дешевле") появляются раздвоенная форма, а при нажатии на "Быстрый заказ", ничего не происходит.

Я думаю проблема с js, думаю я вызываю какой нибудь один и тот же метод, который я забыл поменять.

Кто-то, сможешь объяснить, где я мог накосяччить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.