Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Проблема установка модуля на Denwer


miraslau

Recommended Posts

хочу настроить  модуль для своего сайта на denwer. Так ка кне хочу свой сайт положить Тут проблема, поставил Opencart со своим шаблоном, Дальше устанавливаю модуль через админ панель Opencart и требует вкл и настроить фтп. Как установить модуль или настроить фтп на denwer? Вот этот модуль нужно установить на denwer

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Рекомендую использовать OpenServer для локального сервера.. Denwer ИМХО умер уже давно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Waha сказал:

Рекомендую использовать OpenServer

это не решит проблему @miraslau

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Waha сказал:

Рекомендую использовать OpenServer для локального сервера.. Denwer ИМХО умер уже давно

хз сижу на денвере, проблем не испытываю, опенсервер проще конечно, но функционально разницы не наблюдаю

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21 минуту назад, chukcha сказал:

@Einshtein а как там с версией php?
Давно спрыгнул

все ок, работаю на 5.5-5.6 со всеми необходимыми модулями

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, Einshtein сказал:

хз сижу на денвере, проблем не испытываю, опенсервер проще конечно, но функционально разницы не наблюдаю

 

Все дело в удобстве и наборе модулей, который вручную не надо подрубать, все есть из коробки вплоть до последней версии

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.