Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема с OpenCart 2.3.0.2 rc и Journal Theme


AlexGordon

Recommended Posts

Установил обе программы.  Theme Journal и еше один модуль где  ocmod xml находится в папке  system/ не отражаются в списке модулей, то ест не активировать. Ocmod показывает што чтото установилось. В лог nginx php7 syslog opencart ошибок нет.

https://pastebin.com/h2CtHcaw

Поддержка мне предложила наладить если я им дам доступ через ssh . Я просто хочу понят что я не так сделал то ест научится :) Как вариант если через или подобное ктото может быстро решит вопрос я могу даt 10 usd через paypal.  

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Модули официальные - 1) Theme Journal 2) Email pro. Suppport Theme Journal  предложил всё исправить. Может так в понедельник и зделаю. Но было бы здорово понять где ошибка.


Ocmod log https://pastebin.com/tDHZBssL

Змінено користувачем AlexGordon
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Сделано. Поставил Open Cart 2.3.0.2 stable и поменял install step 3 php 2.3.x новый который поддерживает complex characters in mpdo.


А not found operation skipped это  нормально так как в  Journal ocmod xml поправки для многих версий.

Интересно какой 2.3.x commit ломает функциональность обновления модулей :)

Змінено користувачем AlexGordon
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.