Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

подарки к заказу


ky3mu4

Recommended Posts

Добрый день! ищу БЕСПЛАТНЫЙ модуль либо вариант решения. в общем хочу сделать всплывающее окно при входе в корзину. типа "оформив заказ, сейчас, получаете подарок". нашел сервис через который возможно сделать подобное окно. но суть проблемы в том, что. как сделать так что бы при нажатии на кнопку допустим "получить" подарочный товар попадал в корзину. либо при вводе купона, подарок добавлялся в корзину?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, ky3mu4 сказал:

Добрый день! ищу БЕСПЛАТНЫЙ модуль либо вариант решения. в общем хочу сделать всплывающее окно при входе в корзину. типа "оформив заказ, сейчас, получаете подарок". нашел сервис через который возможно сделать подобное окно. но суть проблемы в том, что. как сделать так что бы при нажатии на кнопку допустим "получить" подарочный товар попадал в корзину. либо при вводе купона, подарок добавлялся в корзину?

 

бесплатно никак, только напедалить самому

Платно, по-человечески:

 

Змінено користувачем warezliker
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.