Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Выбор цвета из карточки товара


Rastafarian

Recommended Posts

Привет, друзья! Подскажите, плиз, можно ли дефолтными средствами в карточке товара сделать так, чтобы при выборе определенного цвета товара клиент видел и фотографии только такого цвета. Поясню на примере. Я продаю футболки одного бренда (одинаковые), но  разных цветов: черные и белые. Сейчас я отдельно завожу карточку товара на каждую из футболок ( по цвету). Мне хочется их объединить в одну карточку товара, чтобы при выборе футболки ( к примеру белого цвета) покупатель видел фотки только белого, сейчас все цвета в куче и покупатель только галкой может выбрать цвет. Фильтр может какой? Заранее спасибо! 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот как здесь Choose a color,  (выбор цвета)   https://asia.venum.com/venum-kontact-gel-glove-wraps-6313.html  это можно на дефолтных опциях замутить или придется пилить? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.