Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[MOD] Slideshow


den

Recommended Posts

Версии 1.4.6-1.4.7

1)Можно выводить любое количество товара.

2)Показывает сколько раз просматривали товар.

3)Установка.

Распокуйте

Скопируйте в директорию.

4)Зайдите в админ панель

Главная :: Модули и установите.

На локалке модуль может не работать.

post-303-1293741788,6591_thumb.gif

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


еще не кто не тестил?

Я попробовал. Под 1.4.8 пришлось немного изменить строчки с HTTPS. Вроде работает, и на локалке тоже. Но хорошо-бы, если можно было выбирать из админки направление движения (вверх, вниз, вправо, влево) и какой товар выводится (лучшие, последние, спец и т.д.).
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Версия магазина ocStore - 0.1.4, тема - default2free_v03 хотел вставить - Slideshow-OC-1.4.6-1.4.7 всё залезло но при этом всё криво. Включаю тему - default всё становится на место.Может через это уже кто-то пролазил?Буду благодарен за подсказку!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Установил этот модуль, в админе жму включить затем изменить ставлю параметры, а когда нажимаю сохранить выкидывает в Панель управления(первая страница со статистикой когда в админ заходиш), и изменения не сохраняются что делать? версия у меня ocStore 0.0.6(внизу в панели админ написано)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.