Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Изменение стандартного шаблона в OpenCard


Recommended Posts

Всем доброго времени суток!!! Сразу скажу, что я ещё совсем не компетентен в создании сайтов на базе OpenCard, поэтому не удивляйтесь той чуши что я могу написать! :-)

Вообщем проблема следующая:

Как можно изменить внешний вид сайта основаном на стандартном шаблоне? Видел кучу тем на этот вопрос, но везде в ответах надо рыться в папках сайта а у меня сам сайт залит на хостинг, и поэтому я не могу (не представляю) как получить к ним доступ. Всё что есть в распоряженнии это БД, и с исходным кодом страницы может чего пошаманить можно...

Заранее благодарен!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я сам такой же (то есть никакой в програмировании).... Но я получаю доступ к папкам на хостинге или по FTP-клиенту или непосредственно с панели, которую предоставляет хостер. В принципе, перезаливать файлы можно и так и так, но мне больше нравиться через FTP

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.