Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Добавить цветную полоску в шапку


Recommended Posts

Собсно хочу сделать как тут http:// rozetka . com.ua

Шапка сайта, а в самом верху полоска с контактной информацией.

Инфу то я в хедер уже добавил, и стилями расположил как надо...а вот как сделать полоску по цвету отличную от общего цвета шапки и чтобы она была на всю ширину страницы (резиновая), сам же сайт у меня с фиксированой шириной...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


как вариант, попробуйте в файле catalog/view/theme/ваша тема/template/common/header.tpl вашей контактной информации дать например класс (class="info") и прописать ее после <body>, а в файле catalog/view/theme/ваша тема/stylesheet/stylesheet.css вписать что-то типа

.info {height:30px;background:#f00;text-align:center}

или например после <body> сделать только полоску с тем же классом (class="info"), а вашу информацию (с вашей уже готовой разметкой) прописать после строчки

<div id="container"> и дать другой класс (например class="contact"), а в файле catalog/view/theme/ваша тема/stylesheet/stylesheet.css вставить что-то типа

.info {height:30px;background:#f00}
.contact {margin:-30px 0 0}
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.