Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Товары в Хиты продаж


Recommended Posts

34 минуты назад, Brownguru сказал:

Можно ли как-то самому указать товары которые отображаются в Хиты продаж ?

Как вариант, можно сделать клон рекомендуемых.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ibond сказал:

Как вариант, можно сделать клон рекомендуемых.

Я думал но он сильно отличается, у рекомендуемых есть какой-то файл чтобы убрать от туда кнопки ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


24 минуты назад, Brownguru сказал:

Я думал но он сильно отличается, у рекомендуемых есть какой-то файл чтобы убрать от туда кнопки ?

Тоже самое, только хиты берут товары методом подсчета продаж, а в рекомендуемых сами задаете товар. Какие кнопки?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, ibond сказал:

Тоже самое, только хиты берут товары методом подсчета продаж, а в рекомендуемых сами задаете товар. Какие кнопки?

 

ре.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А, ну да. Если не нужна там Вам кнопка в tpl убрать можно, только модуль придется целиком клонировать или писать проверку на вывод шаблона.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 

11 минут назад, ibond сказал:

А, ну да. Если не нужна там Вам кнопка в tpl убрать можно, только модуль придется целиком клонировать или писать проверку на вывод шаблона.

Короче проще или найти какой-то модуль или просто дождаться пока начнут покупать товары и они выведутся через стандартный модуль)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.