Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как создавать таблицы в phpMyAdmin?


donvital

Recommended Posts

А я, извините, ещё чайник, поэтому такой вопрос: Как создавать таблицы в phpMyAdmin? Я вот не могу понять - какие данные и в какую ячейку нужно забивать??

Может кто-нибудь может расписать для примера или прислать скриншот экрана с заполненными данными одной таблицы для примера???

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А я, извините, ещё чайник,

значит вам рано сюда заходить.

с такими вопросами - хз куда. как вариант - на форум phpmyadmin...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А я, извините, ещё чайник, поэтому такой вопрос: Как создавать таблицы в phpMyAdmin? Я вот не могу понять - какие данные и в какую ячейку нужно забивать??

Может кто-нибудь может расписать для примера или прислать скриншот экрана с заполненными данными одной таблицы для примера???

потренируйтесь на денвере - там же все интуитивно понятно, я тоже в свое время не бум-бум, но практика всегда берет свое
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.