Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сео с атрибутами


vintorez2

Recommended Posts

Не могу найти решение, подскажите пожалуйста. Искал сео генератор, с функцией атрибутов, но ничего подобного найти не могу. Хочу сделать сео к товарам, информацию нужно брать с атрибутов.

Приведу пример: http://korshun-jewellery.ru/busy/kole-kapishe 

Есть атрибуты:

Гранат, Янтарь
Кожа
Медь
Из этой информации как я думаю можно было бы сделать уникальное сео описание почти к каждому товару. Что то вроде (Купить колье Капище. Гранат, янтарь, кожа, медь.) Подскажите как реализовать?
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Только что, vintorez2 сказал:

Не могу найти решение, подскажите пожалуйста. Искал сео генератор, с функцией атрибутов, но ничего подобного найти не могу. Хочу сделать сео к товарам, информацию нужно брать с атрибутов.

Приведу пример: http://korshun-jewellery.ru/busy/kole-kapishe 

Есть атрибуты:

Гранат, Янтарь
Кожа
Медь
Из этой информации как я думаю можно было бы сделать уникальное сео описание почти к каждому товару. Что то вроде (Купить колье Капище. Гранат, янтарь, кожа, медь.) Подскажите как реализовать?

 

К примеру определить бюджет с которым можете расстаться и я напишу такой модуль.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, serg34 сказал:

Есть готовое решение, как для 2 так и для 1.5 

В версии для 1.5 такая функция есть, а вот для 2.0 не нашёл... Задал автору вопрос посмотрим.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14 часов назад, nexus сказал:

 

К примеру определить бюджет с которым можете расстаться и я напишу такой модуль.

Озвучите стоимость работ. Хотя бы в личку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.