Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перенести файлы на хостинг


Recommended Posts

Добрый день, так как по моему запросу с ошибками ответа нет.

Подскажите пожалуйста дабы избежать ошибок, я установил опенкарт на хостинг, на него шаблон. Возможно ли перенести файлы отдельно (товары,категории и т.д.) настройки, основные, чтобы избежать этих ошибок?


п.с. сайт только начал делать,товаров мало, при переносе с локального появляются ошибки.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16 минут назад, serzh07 сказал:

Добрый день, так как по моему запросу с ошибками ответа нет.

Подскажите пожалуйста дабы избежать ошибок, я установил опенкарт на хостинг, на него шаблон. Возможно ли перенести файлы отдельно (товары,категории и т.д.) настройки, основные, чтобы избежать этих ошибок?


п.с. сайт только начал делать,товаров мало, при переносе с локального появляются ошибки.

 

Товары, категории и т.д. это не файлы, это записи в БД

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@serzh07

думаю что все можно перенести и с локального или как вам написали переносите базу данных 

Змінено користувачем bitrixlviv
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.