Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Галлерея в карточке товара


Recommended Posts

1 час назад, qwerty90 сказал:

Два часа мудо.аюсь  нихрена они не хотят разлепляться.

 

Где не хотят-то, на картинке?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, qwerty90 сказал:

Пробовал))) Не помогает(((

Конечно не помогает, у вас в куске кода где галерея, сразу переопределение в стиле стоит margin: 0px.

Похоже вы полный новичек. Запомните пару правил по верстке:

  • в html5 в верстке некошерно считается употреблять style для блоков, обозначайте их в css, даже если вам это 1 раз потребуется
  • за большие (прописные) буквы и кирилицу в названиях файлов и путях обычно вызывают на дуэль и пристреливают
Змінено користувачем zlatoff
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 минут назад, zlatoff сказал:

Конечно не помогает, у вас в куске кода где галерея, сразу переопределение в стиле стоит margin: 0px.

Похоже вы полный новичек. Запомните пару правил по верстке:

  • в html5 в верстке некошерно считается употреблять style для блоков, обозначайте их в css, даже если вам это 1 раз потребуется
  • за большие (прописные) буквы и кирилицу в названиях файлов и путях обычно вызывают на дуэль и пристреливают

Да новичок)) Скажем вторая четверть первого класса)))) А почему нельзя файлы кирилицей обзывать ? Я думал что для поисковика это наоборот плюс будет:huh:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Попробуйте скормить это яндекс.маркету для начала ) А уж если Я.Ма за ваши деньги отвергнет это, то делайте выводы что яндекс думает по этому поводу.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11 минут назад, zlatoff сказал:

Попробуйте скормить это яндекс.маркету для начала ) А уж если Я.Ма за ваши деньги отвергнет это, то делайте выводы что яндекс думает по этому поводу.

 

Даже самому интересно стало)) потом отпишусь))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.