Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Изменить адрес cache изображений


Recommended Posts

Всем привет. У меня возник вопрос, есть ли модуль или способ для смены адреса cache изображения?

 

Допустим, в данный момент я имею следующий путь для изображения:

site.ru/image/catalog/2017/001/folder1/folder2/art-2-1.jpg

 

соответственно cache у нас получается следующим:

site.ru/image/cache/catalog/2017/001/folder1/folder2/art-2-1-228x228.jpg

 

что по сути выдаст реальный адрес картинки. Я не говорю сейчас про затычки htaccess'ом, у меня нету водяных знаков и чего-либо другого что можно было получить с реальной картинки. Проблема заключается в том, что папки folder1/folder2 имеют название, которое не должен никто видеть, поэтому нужно заменить адрес картинки в КЭШЕ на другой, допустим на:

site.ru/image/cache/catalog/productimg/2819ffe48ea01c2dfe9ba234b940d575_art-2-1-228x228.jpg вместо приведённого выше.

т.е. как вариант можно путь "2017/001/folder1/folder2/" загнать в какой-нибудь md5 хэш.

 

Есть у кого решение данного вопроса? Модулем? Руками?

Заранее спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.