Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Редирект страниц модуля на карточку товара SeoPro


Recommended Posts

Всем привет, у меня возникла такая проблема, на сайте установлен модуль SeoPro, совсем недавно установил модуль T-Shirt Ecomerce Product Designer. Дак вот вчера заметил что появились редиректы со страниц модуля на карточку товара. Пожалуй опишу более подробно, данный модуль позволяет создавать свой дизайн товара, на сайте url модуля товара выглядит следующим образом "/index.php?route=tshirtecommerce/designer&product_id=111&parent_id=97", но увы недавно все ссылки подобного вида стали редиректится на произвольные товары. Может ли кто то подсказать как сделать чтобы в SeoPro исключить создание редиректов для страниц вида "/index.php?route=tshirtecommerce/designer&product_id=111&parent_id=97". Перерыл кучу сайтов, надеюсь что хоть тут мне помогут)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Народ скажите правильно ли я сделал, так как проблема решилась таким путём. В файле seo_pro.php скопировал такой код 

			case 'information/information/agree':
				return $link;
				break;

после него по аналогии добавил такой код, заменив на путь моего модуля 

			case 'tshirtecommerce/designer':
				return $link;
				break;

После этого редиректы пропали, хотел бы узнать правильно ли я сделал и не сломались ли чего после данной правки?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.