Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Добавить код товара


Recommended Posts

Здравствуйте коллеги! Я хочу добавить на страницу "товара код товара"(sku) - уникальный числовой идентификатор. При добавлении товара, он должен заполняться автоматически (инкрементироваться). Думаю на эту роль отлично подойдет код sku из БД. Подскажите пожалуйста, возможен ли такой путь, может есть более удачная альтернатива для решения задачи? В какую сторону копать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Эм, если я правильно понял. Ты хочешь вывести в карточку товара sku (артикул/код товара)

при этом этот артикул(sku) у тебя должен автоматически заполняться при создании товара? И как я понимаю число туда будет вставляться id товара (product_id)

Если все так, то отпишись, я тебе напишу что и где нужно подправить в платформе чтобы все так выводилось и создавалось.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.