Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Шаблон выдает ошибки


Recommended Posts

Здравствуйте установил шаблон fastfood_template_v1.5.6.2_for1.5+(1) на версию  1.5.6.4  и начало выдавать кучу ошибок, как на пример

Скрытый текст

Notice: Undefined variable: custom_style in /home/domigrys/dom-igryshki.in.ua/www/catalog/view/theme/fastfood/template/common/header.tpl on line 35Notice: Undefined variable: background_image in /home/domigrys/dom-igryshki.in.ua/www/catalog/view/theme/fastfood/template/common/header.tpl on line 38 Notice: Undefined variable: jquery_ui in /home/domigrys/dom-igryshki.in.ua/www/catalog/view/theme/fastfood/template/common/header.tpl on line 45 Notice: Undefined variable: background_image in /home/domigrys/dom-igryshki.in.ua/www/catalog/view/theme/fastfood/template/common/header.tpl on line 64>

и много других ошибок, подскажите что делать ссылка на сайт http://www.dom-igryshki.in.ua/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вероятно, с шаблоном идут модификаторы vQmod, которые вы не установили.

 

Шаблон требует несуществующих переменных. Переменные устанавливаются в контроллерах. Контроллеры от шаблона не зависят, так что он может там подготавливать для себя переменные только через модификаторы.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10 часов назад, Dotrox сказал:

Вероятно, с шаблоном идут модификаторы vQmod, которые вы не установили.

 

Шаблон требует несуществующих переменных. Переменные устанавливаются в контроллерах. Контроллеры от шаблона не зависят, так что он может там подготавливать для себя переменные только через модификаторы.

vQmod  я установил с шаблоном тоже, не подскажите в чем может быть еще проблема?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


9 часов назад, viktormar сказал:

vQmod  я установил с шаблоном тоже, не подскажите в чем может быть еще проблема?

 

Проблема в любом случае исключительно в vQmod. Если вы модификаторы шаблона установили, но есть эти ошибки, значит модификаторы не применились, что случается довольно часто из-за несовместимости с версией/сборкой. Смотрите лог vQmod.

 

Кстати, я вижу, что у вас там уже другой шаблон и тоже с ошибками. У вас вообще сам vQmod установлен?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.