Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

order status id


Recommended Posts

Дали мне модуль "наложенный платеж" переделанный из модуля оплаты "Cod"

Обнаружил что все заказы с данным видом оплаты имеют "order status id" в админке не отображаются в базе данных есть, если статус меняю в базе данных, в админке появляется

При оформлении заказа с таким способом оплаты уведомления о новом заказе ни админу ни клиенту не приходят

ocStore 2.3 в коде руками ничего не менялось, только модификаторами, логи пустые, ошибок не было, сравнивал переделанный модуль с оригиналом - ошибок не нашел

 

Подскажите куда копать, стоит модуль simple, но я отключал в нем подмену всех ссылок и оформлял через стандартную форму, результат тот же

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В админке у этого способа оплаты какой Статус заказа после оплаты установлен?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mazein сказал:

В админке у этого способа оплаты какой Статус заказа после оплаты установлен?

Статус "Новый"

сверял все один в один со модулем "Cod" - он у меня тоже включен как "оплата наличными"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 минут назад, LexusZP сказал:

сверял все один в один

 

Значит клон сделан не правильно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

согласен, проблема в модуле, так куда же копать, в какой части этого модуля происходит установка статуса, визуально сравнивал через программу сравнения файлов, то были заменен только "cod" на "payondelivery"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.