Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Підтримка] Безналичный платеж. Счет - Отложенная оплата OC2.3


ashap

Recommended Posts

Версия для магазинов 3.0 по ссылке https://opencartforum.com/files/file/8802-beznalichnyj-platezh-schet-na-oplatu-pro/

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 27.01.2021 в 18:01, ashap сказал:

 

в чем отличие от карт? вы платите деньги за эквайринг процент а потом получаете деньги на счет

а по счету вам сразу деньги прилетают на счет

и да большинство не берет никаких процентов с юр лиц, а скорее делает минимальную сумму доступную для заказа таким способом

Ашап, я тоже так начинал, усн 7% цены минимальные. в итоге накидывал на счета +10%. Сейчас патент, это уже не нужно а в начале только так с наценкой.
+ много ип знакомых, которые до сих пор даже с патентом накидывают % ))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 часа назад, Soong сказал:

Ашап, я тоже так начинал, усн 7% цены минимальные. в итоге накидывал на счета +10%. Сейчас патент, это уже не нужно а в начале только так с наценкой.
+ много ип знакомых, которые до сих пор даже с патентом накидывают % ))

Для 3ки уже реализован модуль который раскидывает процент по товарам

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Модуль  для 2.3 доступен по ссылке https://opencartforum.com/topic/177671-podderzhka-beznalichnyy-platezh-schet-na-oplatu-pro-dlya-oc23/

там и комиссия распределяемая по товарам, и доставку можно распредилить по товарам и много много чего еще

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.