Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

фильтр с использованием ajax на ocstore2.3


Recommended Posts

Добрый день! В поисках фильтра с использованием ajax на ocstore2.3

Нашла только под 1.5 

А под 2.3 только с перезагрузкой страницы, чего бы очень не хотелось ввиду множества дублей страниц. Или я не правильно мыслю? Cмущает отсутствие столь нужного функционала, почему все довольствуются фильтрами без ajax?  

PS в сайтостроении новичок, буду признательна любой информации. Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


9 минут назад, Irenly сказал:

А под 2.3 только с перезагрузкой страницы, чего бы очень не хотелось ввиду множества дублей страниц. Или я не правильно мыслю? Cмущает отсутствие столь нужного функционала, почему все довольствуются фильтрами без ajax?  

https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=17351

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 14.02.2017 в 09:50, nikifalex сказал:

тут половина ищет фильтр без ajax чтоб были SEO URL SEO title и 150000000 страниц в гугле, а другая половина ищет фильтр чтоб всего этого не было, а был AJAX.

 

пока я еще в той половине, которая хочет AJAX) считаю, что сео можно реализовать в категориях, кот хранить в ненавязчивом списке. Из поиска человек заходит в категорию, а потом логически попадает на страницу со всеми товарами и фильтрами. Возможно есть какие-то подводные камни, о кот я еще не догадываюсь?)

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.