Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как убрать горизонтальный список категорий и установить вертикальный?


Sergey14

Recommended Posts

Подскажите, пожалуйста, как убрать горизонтальный список категорий и установить вертикальный на домашней странице?

Хочется, чтобы домашняя страница версии ОС 1.5.3 выглядела так же, как домашняя страница версии ОС 0.2.2.

Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо за ссылку, но я так уже пробовал. Не получилось. Давайте подробнее опишу проблему:

У меня на главной странице (схема home) сейчас 2 списка категорий (см вложение). Списком категорий 1 я могу манипулировать как угодно и сейчас он стоит на том месте, где я хочу. А вот со списком категорий номер 2 проблема. Я никак не могу его убрать. Вопрос более конкретный, как убрать список категорий номер 2 в моем файле? Заранее спасибо!

post-17730-0-79684200-1329238117_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Как вариант, в настройках категорий, на закладке "Данные" уберите птичку с

"Главное меню:

Показывать в главном меню (только для главных родительских категорий)."

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.