Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

История смены статутса заказа


webmasterspb

Recommended Posts

19 минут назад, webmasterspb сказал:

Уважаемы гуру. Подскажите можно ли реализовать чтобы отображалось кто из менеджеров сменил статус заказа клиента?

Добрый день да такое реализовать можно. И вообще при наличии определенных навыков можно все (в разумных пределах)

Есле теримово могу помочь сделать 

Есле будет интересно пишем модуль для отслеживании истории изменений по большей части админки 

1) категории
2) Товары
3) Заказы
4) Пользователи
Но к сожелению модуль в стадии тестирования и дработки будет готов гдето через неделю две

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 09.02.2017 в 13:47, konorws сказал:

Добрый день да такое реализовать можно. И вообще при наличии определенных навыков можно все (в разумных пределах)

Есле теримово могу помочь сделать 

Есле будет интересно пишем модуль для отслеживании истории изменений по большей части админки 

1) категории
2) Товары
3) Заказы
4) Пользователи
Но к сожелению модуль в стадии тестирования и дработки будет готов гдето через неделю две

ок жду модуль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.