Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Страница дублируется три раза по вертикали [Решено]


Recommended Posts

Всем привет.

Подскажите пожалуйста, почему при выборе любой категории страница сайта дублируется три раза по вертикали.

Version 1.5.1.3

Вот сайт http://цветы-в-ногинске.рф/

Проблема решена перезаписью файла category.tpl

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Подскажите пожалуйста, куда копать. Кроме stylesheet.css, header.tpl, footer.tpl больше ничего не редактировалось

И почему такая проблема характерна именно для категорий?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Freelancer, форум для этого и нужен, чтобы искать ответ на интересующий вопрос. Если же вам нечего ответить по делу, то не вякайте и не грубите.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Freelancer, форум для этого и нужен, чтобы искать ответ на интересующий вопрос. Если же вам нечего ответить по делу, то не вякайте и не грубите.

ай как грубо..

на ваш вопрос, я приведу его ниже, ответит разве что сверхтелепат. у нас ни кода, ни информации о том, что было изменено, только результат к которому могло привести что угодно.

вы не правы, прежде чем задать вопрос, пользователь должен почитать во-первых правила форума, во-вторых faq. вопросов типа "я чё-то где-то наменял, у меня ерунда какая-то творится , что мне делать???" на форуме, к сожалению всё больше и всё реже хочется сюда заходить. я не понимаю людей которые на них отвечают, чесслово.

Всем привет.

Подскажите пожалуйста, почему при выборе любой категории страница сайта дублируется три раза по вертикали.

Version 1.5.1.3

Вот сайт http://цветы-в-ногинске.рф/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.