Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Цикличность слайдов в слайдшоу


agassi

Recommended Posts

Всем здравствуйте!
Подскажите, каким свойством в slideshow.tpl можно задать циклическую прокрутку слайдов в слайд-шоу.
По умолчанию там с последнего слайда вся лента слайдов прокручивается назад на начало.
Заранее спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


На сколько я знаю, стандартная owl карусель не поддерживает цикличности. Для подобной задачи в одном из проектов я использовал slick

 

Узнал, что такая функция есть во второй версии owl, вот только понятия не имею, как ее прикрутить. Не подскажете, как это сделать или где про это прочитать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Узнал, что такая функция есть во второй версии owl, вот только понятия не имею, как ее прикрутить. Не подскажете, как это сделать или где про это прочитать?

В документации. Хочу отметить. что вторая версия слайдера в состоянии бета и у меня он глючил. Поэтому предпочел слик

Змінено користувачем AlexMuller
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В документации. Хочу отметить. что вторая версия слайдера в состоянии бета и у меня он глючил. Поэтому предпочел слик

а мы slick брали за основу..

потом почему то решили остановиться на bx

вот что вышло

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Owl 2 версия мой вариант:

owl-carousel-2-opencart.zip

Осторожно - заменяет файлы!

 

Можно поменять css и настройки в tpl.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.