Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

В корзине не отображается вес товара.... + вопрос по опциям


Sergant

Recommended Posts

1. В админке еденицы веса прописаны, в товаре вес указан, но в корзине выдает (0,00 гр)

что может быть?

2. Вопрос по опциям.. у меня идет выбор в опциях по количеству.. т.е. количество от 50, 500, 1500 штук. В опциях прописал изменение цены, но когда опция выбирается, количество остается то, которое было указано минимальное для товара....

заранее спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня вопрос по опциям !!! Можно ли сделать так чтоб опции были не в длину а разделенны по столбцам равны ? ! Т.к. у меня 48 расцветок и когда включаешь опцию с изображениями то получаеться совсем крутить мышкой вниз надо )))!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

У меня вопрос по опциям !!! Можно ли сделать так чтоб опции были не в длину а разделенны по столбцам равны ? ! Т.к. у меня 48 расцветок и когда включаешь опцию с изображениями то получаеться совсем крутить мышкой вниз надо )))!

в стандартном шаблоне - нет.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 9 months later...

1. В админке еденицы веса прописаны, в товаре вес указан, но в корзине выдает (0,00 гр)

что может быть?

укажите в карточке товара в админке

Необходима доставка: Да

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.