Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль "Дополнительный размер на примерку"


Vadim90

Recommended Posts

Здравствуйте!

 

Я не знаю, есть ли такой модуль или нет, если есть, тыкните меня в него, пожалуйста, сам не нашел.

 

Суть модуля проста: я хочу, чтобы в магазине была опция добавления в корзину товара с другим размером, чтобы покупатель мог примерить товар и выбрать нужный, а другой вернуть.

 

Делать связанными опциями с ценой доп. товара 0 рублей не хочется, как-то коряво это. По сути нужно выпадающее меню или чекбоксы, в которых покупатель отмечает нужные ему размеры на примерку в дополнение к выбранному, а в корзине этот товар отображается, но цена его нулевая. Но в доставке (по весу) он все же учитывался.

 

И что была возможность ограничить количество выбираемых размеров. Например, только 1 доп. размер или только 2, 3 и т.п.

 

Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.