Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Установил последнюю версию 2.1.0.2.1 OCstore - не работает SeoPro


Recommended Posts

После установки с ноля самой всежей версии настроил сеопро, прописал алиасы для категорий - прописанные сео ссылки не отобразились на витрине, хотя при включении стандартного сео урл отображаются.

Решил почистить кеш в папке system/cache чтоб ускорить отображение сео урлов - в папке system нет папки cache.

 

Подскажите что делаю не так? Когда юзал версию 2.0.2.0 все было ок с сеопро

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


system/storage/cache

 

А как сделать чтоб после добавления товара/категории не нужно было каждый раз чистить кэш ? Чтоб сразу отображались сео урлы ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Подождать один час :)

 

Или.. Сейчас меня опять заклюют... написать небольшой ocmod, кстати, vqmod для этих целей у меня есть в модулях seopro fix

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 6 months later...

Чистил и в системе как на последнем посте написано и папку отдельно в корне у браузера кэш и разные браузеры пробовал. Не могу сбросить где то еще сидит кэш потому как некоторые категории после перименования работают. Сервер локальный Openserver  какие будут мнения

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.