Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Настроить парсер


gerus

Recommended Posts

Добрый день всем!  Обращаюсь к Вам с такой задачей: у меня есть парсер, установленный  в админ панели , на базе PHP Simple HTML DOM Parser, настроенный на парсинг товара с международного сайта компании производителя, он нормально работает в принципе, но некоторые товары на данном сайте отображаются лишь для английской локации, соответственно с настройкой на русскую локацию (так настроено изначально) парсинг товаров не идет, необходимо  изменить настройки (куки и тд) для парсинга англоязычных товаров. Для разбирающихся в кодах это думаю не составит труда. Жду какой-либо реакции от готовых сделать это. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день всем!  Обращаюсь к Вам с такой задачей: у меня есть парсер, установленный  в админ панели , на базе PHP Simple HTML DOM Parser, настроенный на парсинг товара с международного сайта компании производителя, он нормально работает в принципе, но некоторые товары на данном сайте отображаются лишь для английской локации, соответственно с настройкой на русскую локацию (так настроено изначально) парсинг товаров не идет, необходимо  изменить настройки (куки и тд) для парсинга англоязычных товаров. Для разбирающихся в кодах это думаю не составит труда. Жду какой-либо реакции от готовых сделать это. 

вам сюда - https://opencartforum.com/forum/53-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B0/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.