Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите с поиском модуля опции


vladimir306

Recommended Posts

Это больше похоже на Похожие товары.Иначе придётся наклепать огромное количество опций которым мало того внедрить и указать потом не стандартные данные.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

можно заморочиться и сделать через опции - чтобы потом однотипных товаров не было (которые только размером отличаются), а то потом придумывать как их закрыть от индексации и тд. также в корзине под товаром будет подписано - что это вариант этого товара - таких то размеров.

считаю правильнее через опции - сделать так точно можно и это рабочий вариант - проверено.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

можно заморочиться и сделать через опции - чтобы потом однотипных товаров не было (которые только размером отличаются), а то потом придумывать как их закрыть от индексации и тд. также в корзине под товаром будет подписано - что это вариант этого товара - таких то размеров.

считаю правильнее через опции - сделать так точно можно и это рабочий вариант - проверено.

Спасибо а как это можно сделать через опции?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.