Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Помогите, пожалуйста, с нестандартным шрифтом


Marrria

Recommended Posts

Здравствуйте! 

Очень надеюсь на помощь здесь. 

Мне нужно установить нестандартный шрифт nautilus pompilius. Я пробовала подключить 2 путями. Через cufon и через сгенерированный код на fontsquirrel.com. Но ни там, ни там ничего не вышло. Никак не могу понять, что я делаю не так.

 

Через я добавила fontsquirrel.com в /catalog/view/theme/default/stylesheet/stylesheet.css  (пробовала так же и без прямого адреса, результат тот же. права доступа на шрифты поставила 755/)

@font-face {
    font-family: 'nautilus_pompiliusregular';
    src: url('http://xn--e1akcchdbdwg7e2ah.xn--p1ai/fonts/nautilus-webfont.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),
    font-weight: normal;
    font-style: normal;
}
h3 { font-family: 'nautilus_pompiliusregular';}
 
А с cufon я сгенерировала на сайте js файл., скачала cufon.yui.js . Обоим файлам поставила 755 , а в
/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl прописала следующие строки
 
 
<script type="text/javascript" src="js/cufon-yui.js"></script>
<script type="text/javascript" src="js/nautilus_pompilius_400.font.js"></script>
 
И h3 {font-family: 'nautilus_pompilius_400';} не работает. :( 
 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


возможно с директориями, напутали js/cufon-yui.js попробуйте в корень.?или стиль важнее  cufon-yui.js, тоесть отключить в стиле шрифт, приоритет у кого выше?

Змінено користувачем dimon89
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


возможно с директориями, напутали js/cufon-yui.js попробуйте в корень.?или стиль важнее  cufon-yui.js, тоесть отключить в стиле шрифт, приоритет у кого выше?

Спасибо, что откликнулись. Да, я как раз положила в корень сейчас и, к сожалению, никакого результата. Если просто прописываю какой-нибудь стандартный шрифт в заголовке h3 типа impact, он спокойненько себе меняется. Так что, видимо, cufon не менее важный по стилям.. Тема у меня самая стандартная, вряд ли там какой-то наворот. Скорее всего, я в чем-то ошибаюсь, но я уже много раз посмотрела и в упор не вижу- почему оно может не работать...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.