Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сколько стоит верстка


Recommended Posts

Всем привет! Созрел такой вопрос предположим есть сайт(зарубежный) работает на opencart'е, мне нравится дизайн, некоторые вещи, как например фоновые изображения, цветовая гамма я и сам в состоянии изменить, но вот с разметкой очень туговато, поэтому хотелось бы знать сколько может стоить верстка по примеру??

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Извините что не в тему, у меня вопрос.

Я рисую и верстаю, могу сделать шаблон под дле joomla-все версии и еще пару КМС.

Вопрос, как быть с opencart, сильно отличие, или возможно есть сходство с некоторыми перечисленными?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Извините что не в тему, у меня вопрос.

Я рисую и верстаю, могу сделать шаблон под дле joomla-все версии и еще пару КМС.

Вопрос, как быть с opencart, сильно отличие, или возможно есть сходство с некоторыми перечисленными?

Как по мне, так в DLE намного легче нежели в OpenCart.

Но тут тоже не так тяжело разобраться что к чему. Проблема в том, что нету толковой справки, а если есть то только на англ.(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


http://www.klick.ee/ ну и второй вариант http://www.kiddicare.com второй вариант интересней, но похоже, что не opencart?

Первый магаз - на мадженте сделан

Второй похоже на самопис...но не уверен, сильно структура непонятная ссылок...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.