Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Установка ocStore 1.5.5.1.2


Recommended Posts

Добрый день! я уже несколько часов сражаюсь и пытаюсь понять что я делаю не так и почему я не могу легко и быстро установить его в конце концов.

 

хост - beget

php - 5.6

 

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/p/phillhla/nailmail/public_html/system/database/mysql.php on line 6 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p/phillhla/nailmail/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/p/phillhla/nailmail/public_html/system/engine/controller.php on line 28 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p/phillhla/nailmail/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/p/phillhla/nailmail/public_html/system/engine/controller.php on line 29

 

 

объясните что и как. поиск по форуму вывел меня на нерешенные проблемы (хотя в названии стоит [решено] ) и с битыми ссылками на какой то драйвер для mysql

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 months later...
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.