Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Двойная цена


MKami

Recommended Posts

Добрый день. Я самоучка и пытаюсь разобраться в опенкарте, прошу сильно не бить : )

 

Пришла к вам за советом - помощью.

Суть дела: имеется желание сделать интернет - магазин для тепломатериалов на опенкарте. Необходимо указывать две цены: оптовую и розницу.

Нашла следующие варианты:

1) Указывать на сайте розничные цены, а оптовые будут появляться только при регистрации 
2) Выложить отдельно прайс-лист и условия

 

И вот думаю, думаю, пытаюсь найти еще какие - нибудь вариант. И эти варианты были бы неплохо, но магазин все таки преимущественно направлен на оптовиков (ну, простые смертные, конечно, тоже интересуются теплозащитой своих частных домов, но они и рядом не стоят в масштабе строительных предприятий). То есть, приоритет нужно отдавать именно оптовикам. Но не обломит ли их регистрироваться?..

 

Собственно, может есть какой - либо модуль или другое решение? Что скажете, что посоветуете? Буду очень признательна за помощь! 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.