Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Фатальные ошибки после переноса на другой хост


Recommended Posts

Доброго дня!

Появилась задача перенести сайт на другой хостинг. При переносе поставил нужны DIRы и DB в обоих config-ах. Главная страница отображается. Но при заходе в админку выдает ошибку: 

Fatal error: Call to a member function calculate() on a non-object in /home/virtwww/w_santa-sinat-ru_f6ffce5b/http/upload/catalog/controller/module/featured.php on line 38

Удалил файл ради эксперимента. Появилась другая в common/home.php. 

Также при заходе в категории:

The requested URL /opencart/upload/index.php was not found on this server.

Скорее всего надо отключить ЧПУ, но для этого надо попасть в админку. Как исправить? Что я пропустил при переносе?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Обычно проблема в написании путей файлов config.php один из которых в корне сайта, второй в папке /admin

Я вроде правильно все прописал, главную страницу то выводит

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


конфиг в корне отвечает за витрину, admin/config.php - за админку, в нем копайте

(заодно проверьте, все ли файлы успешно залились на сервер - вдруг чего недокачалось)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

конфиг в корне отвечает за витрину, admin/config.php - за админку, в нем копайте

(заодно проверьте, все ли файлы успешно залились на сервер - вдруг чего недокачалось)

Это я понял, что за что конфиги отвечают. Проверю файлы 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.