Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Свои теги в админке.


Recommended Posts

Добрый день. Хочу сделать свой теги для удобства в админке. и вставлять эти теги например в description, title и другие поля

пример на скрине:

post-23316-0-70202200-1440229119_thumb.png

 

в контролере setting.php добавил 

$tags = array(
'[config_city]' => $this->config->get('config_fax')
);

p.s, config_fax эту переменную я просто использую за город. но не важно

 

но что то не работает

Змінено користувачем igorfelix
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


какая-то жуть ваще. Все не так.

Ага!

Вот это igorfelix  придумал костыль.

 

Совет не имея квалификации (а судя по коду, то для решения такой сложности задачи, да), лучше закажите кому нибудь, но только чтобы сделали без костылей и "дерганий" стандартных настроек (config_fax != config_city)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ага!

Вот это igorfelix  придумал костыль.

 

Совет не имея квалификации (а судя по коду, то для решения такой сложности задачи, да), лучше закажите кому нибудь, но только чтобы сделали без костылей и "дерганий" стандартных настроек (config_fax != config_city)

 

да тут даже дело не в этой переменной. я могу пару новых создать в setting.php, даже если я новую задам. как мне этот тег задействовать ) ? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


да тут даже дело не в этой переменной. я могу пару новых создать в setting.php, даже если я новую задам. как мне этот тег задействовать ) ? 

Как сказал nikifalex - там всё не так

Там надо описывать токен и его связь в контроллерах или библиотеке метод setTitle

 

Не все так тривиально просто ;)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.