Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Установка и настройка


Recommended Posts

Добрый день.

 

Требуется установить и настроить шаблон

 

 

https://opencartforum.com/files/file/2419-xds-coloring-theme-%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D1%88%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-opencart-20x/

 

1. Установить шаблон

2. Установить русский язык

3. модуль seo pro

 

Кто возьмется и цена вопроса?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


после этих слов уже вряд ли мы будем работать, да и думаю кто-либо на этом форуме из специалистов

 

Если я Вас чем-то задел, искренне извиняюсь, но что так задело не понял. На площадке фл.ру люди в высоким уровнем компетенций просят за аналогичную работу >1000 рублисов.    

 

вы серьезно думаете, что разработка шаблона такого класса стоит какие-то 2.5 тр?)))

Конечно не считаю, шаблон отличный и думаю под заказ такая работа обошлась бы во много дороже.

 

Тк у меня был опыт установки шаблон на 1.5 версию и заняло это не менее часа, с учетом чтения инструкций и отсутствие опыта. Для Вас - это сущий пустяк.  

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.